۱۲:۰۷ – ۸ مهر ۱۴۰۲

(تصاویر) یک روز با بچه‌های آلاسکا در تابستان سرد!


فرارو- هیچ چیز جهانی‌تر از لذت بردن بچه‌ها در کارناوال تابستانی نیست، خواه در وسط موج گرما در شهر نیویورک باشد یا در هوای خنک‌تر در توندرای آلاسکا.

به گزارش فرارو، در اواسط ماه اوت، بچه‌های آکیاچاک در آلاسکا، زمانی که دهکده کارناوال سالانه خود را قبل از شروع مدرسه برگزار می‌کرد، مشتاقانه به امید برنده شدن یک حیوان عروسکی با هم به پرداختند. بچه‌ها در صف‌های طولانی ایستاده بودند و منتظر نوبت بودند تا حلقه‌هایی را دور بطری‌های نوشابه بیاندازند، یک توپ بولینگ را بغلتانند تا پین‌ها را بریزند، یا دارت پرتاب کنند.

غرفه‌های کارناوال موقت از چوب ساخته شده بودند و با برزنت آبی پوشانده شده بودند تا کارگران را از نم نم باران همیشه حاضر در ساحل غربی رودخانه کوسکوکویم، در حدود ۴۰۰ مایلی (۶۴۴ کیلومتری) غرب آنکوریج محافظت کند. تقریباً ۷۰۰ ساکن – یک سوم آن‌ها کودکان زیر ۱۰ سال – در جامعه‌ای وجود دارد که در ماه‌های گرم‌تر فقط با قایق یا هواپیما قابل دسترسی است.

در زمستان، رودخانه یخ زده کوسکوکویم تبدیل به یک جاده یخی می‌شود و به عنوان بزرگراه به دیگر روستا‌های مجاور و بتل، یک جامعه مرکزی برای جنوب غربی آلاسکا در حدود ۲۰ مایلی (۳۲ کیلومتری) جنوب غربی آکیاچاک عمل می‌کند.

بچه‌ها دوچرخه‌سواری و بچه‌های بزرگ‌تر و بزرگسالان عمدتاً سوار بر چهار چرخ در خیابان‌های گل‌آلود حرکت می‌کنند یا در دهکده‌ای پر از سگ و گربه‌های اندک – اگر وجود داشته باشد – می‌دوند.منبع